O opłacalności social media

ernet nie wybaczaTo, jaki wizerunek prezentujemy w sieci zależy tylko i wyłącznie od nas. Media społecznościowe...pozwalają na pełną kontrolę, dzięki czemu możemy wykreować bardzo dobry wizerunek. Jednak często ludzie pozwalają so

Dodane: 16-06-2015 09:56
O opłacalności social media facebook dla firm
Wykorzystaj social media do tego, żeby pozyskać nowych klientów. Wejdź na lepszy poziom kontaktu z klientami, zadbaj o znaczenie twojej firmy w internecie. Chcesz wiedzieć więcej?

Internet nie wybacza

To, jaki wizerunek prezentujemy w sieci zależy tylko i wyłącznie od nas. Media społecznościowe...pozwalają na pełną kontrolę, dzięki czemu możemy wykreować bardzo dobry wizerunek. Jednak często ludzie pozwalają sobie w internecie na więcej luzu, co potrafi mieć przykre konsekwencje. Jeśli narzekasz na swojego szefa na Facebooku to nie zdziw się, jeśli następnego dnia zobaczysz na biurku wypowiedzenie. Często traktujemy te media zbyt swobodnie, a przecież nic stamtąd nie zginie i teoretycznie WSZYSCY mogą zobaczyć nasze zdjęcia i wpisy. Warto o tym pamiętać, bo internet nie zapomni :).


Ogólnie o FB

Facebook - najbardziej znany na świecie serwis społecznościowy, który ma swoich wiernych fanów, zwykłych użytkowników i wielu przeciwników. Dla niektórych wielkim wyrażeniem indywidualizmu jest usunięcie konta na FB lub głośne krytykowanie tego portalu. Nie ma chyba osoby, która nie znałaby Facebooka i nie miała na jego temat nic do powiedzenia. Cóż - Facebook to przede wszystkim jednak bardzo rozbudowany komunikator, który umożliwia dzielenie się ze światem tymi informacjami, którymi chcemy się podzielić. Pozwala na utrzymanie dużej sieci kontaktów - w każdej chwili możemy dotrzeć do kogoś, kogo nie widzieliśmy od lat.


Facebook dla firm

Czy da się zyskać na firmowym fanpage? Da się. Obecność na Facebooku ma sens, trzeba jednak dobrze to medium wykorzystać. Jest to świetne narzędzie do budowania dobrego PR. można utrzymać dzięki niemu bezpośredni kontakt ze swoimi klientami. Jeszcze lepiej - można tworzyć listy mailingowe, promować swoje oferty lub firmowego bloga, można zainwestować w konkursy, które dobrze wpłyną na wizerunek firmy. Trzeba jednak zarządzić firmowym fanpagiem dobrze i przede wszystkim - spójnie.© 2019 http://einstein.suwalki.pl/